HumaneGear Travel GoToob 37ml

GoToob הוא מוצר חכם ורב-שימושי - שפופרת אחסון לחיצה המיועדת לטיולים, נסיעות ושימושים פרקטיים נוספים.

מיכלי אחסון קונבנציונליים לטיולים עשויים בד"כ מפלסטיק קשיח. הם לא נוצרו מתוך הבנה אמיתית של צרכי המשתמש וניסיון חיים ולרוב אינם נוחים לשימוש.

GoToob הוא פטנט עטור פרסים עשוי מסיליקון גמיש ועמיד מאוד. GoToob הוא מוצר נוח לתפעול ושימוש ומצויד בשסתום מונע טפטוף השומר על מכסה נקי.

צוואר השפופרת עשוי שתי טבעות; העליונה, מצוידת בחלונית זיהוי וסובבת על התחתונה. על הטבעת התחתונה מוטבעות אפשרויות תכולה נפוצות: כמו "סבון", "קרם" ועוד. לרשות המשתמש עומדת הגדרה ריקה המאפשרת רישום תכולה אחר בטוש לא מחיק.

פתח מילוי השפופרת רחב ומאפשר מילוי קל, נוח ונקי. השפופרת הקטנה; 37 מ"ל נכנסת בקלות לכל כיס, תיק, ארנק או תא אכסון צפוף. השפופרת הבינונית; 60 מ"ל היא היחידה המצוידת בכפתור הצמדת ואקום המיועד לשימוש מזדמן, כאשר יש צורך זמני בידיים פנויות. השפופרת הגדולה; 89 מ"ל מספקת נפח אחסון נדיב, עבור שימוש ממושך בין המילויים.

שפופרות GoToob מאושרות לנשיאה בתיק עליה למטוס והם בטוחות לשימוש עם סוגי מזון שונים באישור ה-FDA. הן לא מכילות BPA וגם לא PC.

GoToob מתאים לאחסון מגוון רחב של נוזלים צמיגים כמו: שמפו, מרככים, קרמים, סבון נוזלי, רטבים (קטשופ, מיונז, שמן ועוד), משחת שיניים ועוד נוזלים בעלי צמיגות נמוכה או בינונית (לא מומלץ לנוזלים בעלי צמיגות נמוכה מאוד כדוגמת מים או כאלו המופיעים ברשימת חומרים אסורים.). המלצה! לפני כל אחסון יש לבדוק בהמלצות שימוש האם החומר מתאים למילוי ב- GoToob
 
 
 
 

 
מיון: תיקי רחצה והגיינה
 

מחיר מומלץ לצרכן 59.90 ₪ כולל מע"מ
Humangear  
HumaneGear Travel GoToob 37ml שלדג מחנאות וספורט
HumaneGear Travel GoToob 37ml שלדג מחנאות וספורט
HumaneGear Travel GoToob 37ml שלדג מחנאות וספורט
HumaneGear Travel GoToob 37ml שלדג מחנאות וספורט
להגדלת התמונה יש להקליק עליה.
הצבעים להמחשה בלבד, יש לבדוק מלאי בחנויות
 


 • תכונות
 • שאלות ותשובות
 • תאימות לנוזלים והמלצות
 • מדיה
 • עשויי סיליקון איכותי מאושר FAD.
 • פתח מילוי רחב (20 מ"מ).
 • שסתום ממברנה.
 • פקק שסתום.
 • סימון תכולה.
 • מתאים למגוון נוזלים.
 • 3 צבעים לבחירה.
 • נפח: 37 מ"ל
 • ניתן לניקוי במדיח.
שימוש בטוח
באם המוצר תקין ותחת שימוש סביר ובהתאם להוראות השימוש, אין סיבה לנזילות משפופרת GoToob. ברם תקלות עשויות לקרות; התעללות בכבודה האישית שנלקחת לבטן המטוס וממנו.... סגירה לא טובה והדוקה של המכסה והנה לכם תקלת דליפה. עבור נסיעות, טיסות או אחסון במקום רגיש, מומלץ לשים את ה- GoToob שלכם בתוך שקית עם סגירת אטימה כדוגמת Ziplock. שיהיה בטוח יותר, למקרים בהם איך לכם שליטה על המצב. חוקי מרפי לא נחים לרגע.

נזק למוצר
שפופרות GoToob תוכננו לשרוד תחת שימוש סביר וראוי. ועדיין ישנם מקרים לא צפויים או שאינם בשליטת המשתמש, בהם עלול להיגרם נזק למוצר, נזק שאינו מכוסה במסגרת האחריות. כנציגי חברת HumaneGear בישראל אנו נספק חלקי חילוף (בתשלום או שלא) בהתאם למידת ואופי הנזק. היה וה-GoToob שלכם ניזוק, אתם מוזמנים לפנות אל החנות ממנה רכשתם את המוצר בלווי חשבונית קניה. נציג מהחנות ייצור עמנו קשר ואנו נטפל בבעיה כמה שיותר מהר.

ה-GoToob שלי מוציא יותר חומר מאשר אני רוצה. מה עושים?
GoToob מיועד לעבוד עם מגוון רחב של נוזלים; החל מרוטב סמיך וכלה בסבון נוזלי דליל. לפיכך שסתום השפופרת תוכנן להתאים למגוון רחב של צמיגויות נוזלים. בעת פיתוח המוצר נמצא שהדרך היעילה ביותר לשחרר מעט חומר היא לחיצה מהירה וקצרה. ככל שהלחיצה איטית יותר ומכך גם מתמשכת, השסתום נשאר פתוח ליותר זמן וכך מתאפשר ליותר נוזל לצאת החוצה.

הוראות ניקוי ואחזקה עבור GoToob?
שפופרות GoToob מתאימות לניקוי גם במדיח כלים (במגירה העליונה בלבד). המכסה (על כל חלקיו) וניתן להסרה ומתאים לניקוי ביד עם מים פושרים וסבון נוזלי. במידת הצורך ליבש במקום מוצל הרחק מהשמש.
אין להשאיר את שפופרות ה-GoToob ברכב למשך זמן ארוך. אין להשאיר את שפופרות ה GoToob חשופות לשמש.

כיצד ניתן להאריך את זמן הצמדה של כפתור הואקום?
אחת המגבלות של הסיליקון, ממנו עשוי גם כפתור ההצמדה של השפופרת הבינונית, היא זמן הצמדה מוגבל, גם בתנאים הטובים ביותר (כאשר המשטח נקי ולח והכפתור תקין). מלכתחילה כפתור ההצמדה לא נועד לשימוש ממושך, אלא לשימוש מזדמן בו יש צורך רגעי בידיים פנויות. נכון, זה היה מעולה אם הכפתור יכול היה להיצמד ליותר זמן אבל הוא מוגבל לתכונות החומר ממנו הוא עשוי. במהלך הפיתוח של המוצר נמצא שבתנאים אופטימאליים, ניתן להצמיד את השפופרת לכדי יום שלם, בהחלט מספק לשימוש סביר.

מדוע יש נוזלים המתייבשים בשפופרת במהלך אכסון ממושך ואחרים הופכים להיות פחות צמיגים?
תכונות נוזלים שונים עשויים להשתנות בהליך טבעי של הזדקנות הנוזל והתפרקות רכיביו. באכסון ממושך של חודשים, התייבשות נוזלים על בסיס מים בלתי נמנעת, זאת בשל תכונות דופן הסיליקון המאפשרת למולקולות מים להתנדף דרכה החוצה. במקרה כזה וכתלות בתכונות הנוזל המאוכסן אפשר להוסיף לשפופרת מעט מים, מה שעשוי לשפר את המצב. מאידך אין דרך למנוע התפרקות או הזדקנות של נוזלים אחרים. לפני העברה של נוזל מאריזתו המקורית לשפופרת GoToob יש לעיין היטב בהוראות האכסון המומלצות עבורו ולבדוק תאריך התפוגה הרשום על האריזה המקורית ותנאי אכסנה מומלצים.
שפופרות GoToob מיוצרות באיכות גבוהה ביותר כדי לעמוד בתקני המזון של ה-FDA האמריקאי. סיליקון הוא חומר אדיש שאינו מגיב לרוב הכימיקלים ולכן הוא בטוח לשימוש עבור רוב מוצרי המזון ומוצרי טיפוח אישי. סיליקון בתקן כזה הוא חומר יקר לייצור אך בשל הבטיחות והתכונות המעולות שלו הוא נמצא מתאים לשימוש עבור יישומים שונים כמו: פטמת יניקה לבקבוקי הנקה וגם עבור שפופרות GoToob . עם זאת אין חומר מושלם וגם לסיליקון יש מגבלות מסוימות. קיימים חומרים העשויים להגיב עם סיליקון ולכן לא מומלץ לאחסן בשפופרות GoToob כל סוג נוזל. שפופרות GoToob נועדו מלכתחילה לאחסון זמני. הן מתוך אופי השימוש המתאים להן והן מתוך מגבלות משך החיים של הנוזלים עצמם.

כעיקרון מנחה מומלץ להימנע מאחסון נוזל שלא בטוחים לגביו. בטרם אכסון של נוזל לא מוכר יש לבצע בדיקת בקרה - מילוי כמות קטנה ובחינת המצב לאחר לילה או מספר ימים. אם קיים ספק מומלץ לשים את השפופרת בשקית אטימה לנוזלים, במיוחד אם יש צורך להכניס אותה לתיק או מטען רגיש.

נוזלים שאינם מומלצים כלל
תכשירי קוסמטיקה והיגיינה מכילים מגוון עצום של כימיקלים שונים ומעמידים אפשרויות אינסופיות לבדיקת תאימות מגע עם סיליקון. מעבדות HumaneGear צברו ניסיון רב עם מגוון רחב של חומרים שונים, ניסיון המאפשר להציב רשימת חומרים שאינם מומלצים או אסורים לשימוש עם שפופרות GoToob . כל החומרים להלן או נגזרות שלהם אינם מומלצים לשימוש עם שפופרות GoToob .

אלכוהול - אלכוהול מצוי בריכוזים שונים בחומרי קוסמטיקה והיגיינה (לדוגמא: מסירי איפור, מי שטיפת פה, תכשירי טיפוח לשיער, אפטרשייב, דוחי חרקים ועוד).

חומצה סליצילית (Salicylic Acid) - מצויה לעיתים קרובות בתכשירים לטיפול באקנה.

תכשירים לשיער - כולל סרומים שונים לטיפוח, מרככים ושמפו המיועדים להברקת השיער ושמנים שונים לטיפוח שיער.

חומרי סיכה על בסיס סיליקון.

דוחי חרקים המכילים DEET.

מי חמצן (Hydrogen Peroxide) - משמשים בחומרי ניקוי, חיטוי ולהלבנה.

נוזלים סטריליים - שפופרות GoToob אינן סטריליות ולכן אינן מתאימות לאכסון חומרים הנדרשים להישאר סטריליים. למשל נוזלים לשטיפת עדשות מגע.

נוזלים שמוטב לנסות לפני שימוש שוטף
להלן רשימת חומרים שכרגיל לא אמורים להוות בעיה בשימוש עם שפופרות GoToob . אולם מתוך מגוון המוצרים ואפשרויות ההרכבים יתכנו מקרים בהם תיתכן תגובה עם הסיליקון ולכן מומלץ לעשות בדיקה מבוקרת לפני שימוש שוטף או נסיעה / טיול.

תכשירי סיכה אישיים.
חמאת שקדים.
ממתיקים מלאכותיים.
שמנים אתריים.
תכשירי הגנה מקרינת שמש או עבור שיזוף.
תכשירים לטיפוח עור המבוססים על שמן אורגני.
סבונים על בסיס שמן זית (Castille soap).
 
הערה! ניתן לראות שיש בעיה כאשר:
1. נוצרת נזילה דרך דופן השפופרת.
2. חל שינוי בצבע השפופרת או בצורה שלה.
3. חל אידוי ניכר ולא סביר או ייבוש של נוזלים בתוך השפופרת.
רוב התגובות מתרחשות במהלך מספר שעות. לכן כאשר רוצים לאחסן חומר חדש ולא מוכר, מומלץ להשאיר מעט חומר בשפופרת למהלך הלילה ולבדוק בבוקר.